У порту Рені запущено перший контейнерний термінал

Компанія «Вікінг Альянс» ввела в експлуатацію контейнерний термінал у порту Рені. Про це 8 грудня повідомила Агенція регіонального розвитку Одеської області. 
   «Це єдиний контейнерний термінал у Рені та єдиний, що працює сьогодні в Україні. Завдяки з'єднанню з магістральними контейнеровозами в румунській Констанці та турецькому Стамбулі «Вікінг Альянс» відновив морські перевезення, яких не було з початку війни», - підкреслюється в повідомленні. 
    Як зазначається, ТОВ «Вікінг Альянс», яке є партнером найбільшого світового транспортно-логістичного холдингу MAERSК, регулярно відпрацьовує два суднозаходи на тиждень. Компанія експортує сільгосппродукцію українських аграріїв, імпортує в Україну запчастини, автомобілі, мінеральні добрива та опрацьовує близько 1500 контейнерів на місяць – результат, який був досягнутий з листопада, коли термінал розпочав роботу в умовах, які взагалі вважалися непридатними для контейнерного терміналу. І це в тяжких умовах війни! 
    «У найближчих планах компанії – запуск рефрижераторних контейнерів, у яких можна буде перевозити заморожену продукцію, що значно розширить види експорту та імпорту», - вказується в повідомленні.
"В ближайших планах компании - запуск рефрижераторных контейнеров, в которых можно будет перевозить замороженную продукцию, что значительно расширит виды экспорта и импорта", - говорится в сообщении.
 

Запит на консультацію
Для отримання консультації щодо вантажоперевезень заповніть будь ласка цю форму